Шкідливим звичкам скажем-НІ!
Як хочеш швидко підростати
І розвиватися як слід, —
Себе повинен вберігати
І захищатися від бід.
— Яка біда спіткати може?
— О! Бід навколо — ціла тьма!
Ти не роби чого не гоже,
Не підставляй себе дарма.
Алкоголь, цигарки, наркотики: для одних - це звичка, для других - засіб для зняття стресу, проте для більшості молодих людей - це спосіб "бути таким як усі"
Сьогодні, 20 квітня, під таким гаслом пройшла виховна година для учнів 7-х класів. Учасники громадської організації «Здорова молодь» розповіли учням про шкідливий вплив алкоголю на молодий організм підлітків.
З 14-15 років з’являються такі приводи, як «незручно відставати від хлопців», «друзі умовили», «за компанію», «для хоробрості». Вживаючи алкоголь, підлітки вважають себе дорослими, не задумуючись про наслідки.
У здорової дитини не може бути потягу до спиртного. Навпаки, смак і запах алкоголю викликають у неї огиду. До вживання спиртних напоїв дітей штовхає цікавість. Діти випивають у гостях суто з цікавості. Алкоголь, потрапляючи в організм дитини, швидко розноситься кров’ю по всьому тілу, доходить до мозку. Це викликає тяжкі симптоми отруєння.
Тож не забувайте про сумні сторінки історії паління, пияцтва. Ми сподіваємося, що кожен з вас задумався над цим складним запитанням. І ми впевнені, що ви зробите правильний вибір. Пам’ятайте, що здоров’я потрібно берегти змолоду.
Треба все, як слід робити.
Поки ви ще невеличкі,
Виробляйте добрі звички,
Щоб здоров ’я зберегти
І щасливими рости!
|