П`ятниця, 18.08.2017, 01:21

Акварель

Меню сайту
Календар
«  Серпень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всего ответов: 58
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Перемоги у олімпіадах

 

Результативність

участі учнів у ІІ (міському) етапі Всеукраїнської  учнівської олімпіади з образотворчого мистецтва

у 2011-2012 навчальному році

 

п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Назва школи

Клас

Місце

Прізвище, ім’я, по батькові вчителя

1.

Куліш

Поліна Сергіївна 

 

 

 

Васильківська

ЗОШ І-ІІІ ступенів № 8

6

І

 

 

 

Горбенко

Людмила Миколаївна

2.

Саратова

Анастасія Ігорівна

7

ІІ

3.

Смоляр

Мирослава Сергіївна

8

ІІ

4.

Вовченко

Анастасія Олексіївна

9

ІІІ

5.

Черноіванова

Ксенія Олегівна

10

І

6.

Куліш

Інна Сергіївна

11

І

Результативність

участі учнів у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської  учнівської олімпіади з образотворчого мистецтва

у 2011-2012 навчальному році

 

п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Назва школи

Клас

Місце

Прізвище, ім’я, по батькові вчителя

1.

Куліш

Поліна Сергіївна 

Васильківська

ЗОШ І-ІІІ ступенів № 8

6

ІІІ

Горбенко

Людмила Миколаївна

2.

Черноіванова

Ксенія Олегівна

10

ІІІ

Результативність

участі учнів у ІІ (міському) етапі Всеукраїнської  учнівської олімпіади з образотворчого мистецтва

у 2012-2013 навчальному році

 

п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Назва школи

Клас

Місце

Прізвище, ім’я, по батькові вчителя

1.

Телегоненко

Христина Ігорівна

 

 

 

Васильківська

ЗОШ І-ІІІ ступенів № 8

6

І

 

 

 

Горбенко

Людмила Миколаївна

2.

Куліш

Поліна Сергіївна

7

ІІ

3.

Пухляк Альона Віталіївна

9

ІІ

4.

Куліш

Інна Сергіївна

10

ІІ

5.

Черноіванова

Ксенія Олегівна

11

І

Результативність

участі учнів у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської  учнівської олімпіади з образотворчого мистецтва

у 2012-2013 навчальному році

 

п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Назва школи

Клас

Місце

Прізвище, ім’я, по батькові вчителя

1.

Телегоненко Христина Ігорівна

 

 

Васильківська

ЗОШ І-ІІІ ступенів № 8

6

ІІІ

 

Горбенко

Людмила Миколаївна

2

Черноіванова

Ксенія Олегівна

11

І

Результативність

участі учнів у ІІ (міському) етапі Всеукраїнської  учнівської олімпіади з образотворчого мистецтва

у 2013-2014 навчальному році

 

п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Назва школи

Клас

Місце

Прізвище, ім’я, по батькові вчителя

1.

Писаревська

Катерина Андріївна

 

 

 

 

Васильківська

ЗОШ І-ІІІ ступенів № 8

6

І

 

 

 

 

Горбенко

Людмила Миколаївна

2.

Телегоненко

Христина Ігорівна

7

І

3.

Куліш

Поліна Сергіївна

8

ІІІ

4.

Саратова

Анастасія Сергіївна

9

І

5.

Степаненко

Єлизавета Володимирівна

10

І

6.

Пухляк

Альона Віталіївна

11

ІІ

 

Результативність

участі учнів у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської  учнівської олімпіади з образотворчого мистецтва

у 2013-2014 навчальному році

 

п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Назва школи

Клас

Місце

Прізвище, ім’я, по батькові вчителя

1.

Телегоненко Христина Ігорівна

 

Васильківська

ЗОШ І-ІІІ ступенів № 8

7

ІІІ

Горбенко

Людмила Миколаївна

2.

Степаненко Єлизавета Володимирівна

10

ІІІ