Календар
« Березень 2024 » | Пн | Вт | Ср | Чт | Пт | Сб | Нд | | | | | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
Статистика
Онлайн всього: 1 Гостей: 1 Користувачів: 0
|
Перемоги у олімпіадах
Результативність
участі учнів у ІІ (міському) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з образотворчого мистецтва
у 2011-2012 навчальному році
№
п/п
|
Прізвище, ім’я, по батькові
|
Назва школи
|
Клас
|
Місце
|
Прізвище, ім’я, по батькові вчителя
|
1.
|
Куліш
Поліна Сергіївна
|
Васильківська
ЗОШ І-ІІІ ступенів № 8
|
6
|
І
|
Горбенко
Людмила Миколаївна
|
2.
|
Саратова
Анастасія Ігорівна
|
7
|
ІІ
|
3.
|
Смоляр
Мирослава Сергіївна
|
8
|
ІІ
|
4.
|
Вовченко
Анастасія Олексіївна
|
9
|
ІІІ
|
5.
|
Черноіванова
Ксенія Олегівна
|
10
|
І
|
6.
|
Куліш
Інна Сергіївна
|
11
|
І
|
Результативність
участі учнів у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з образотворчого мистецтва
у 2011-2012 навчальному році
№
п/п
|
Прізвище, ім’я, по батькові
|
Назва школи
|
Клас
|
Місце
|
Прізвище, ім’я, по батькові вчителя
|
1.
|
Куліш
Поліна Сергіївна
|
Васильківська
ЗОШ І-ІІІ ступенів № 8
|
6
|
ІІІ
|
Горбенко
Людмила Миколаївна
|
2.
|
Черноіванова
Ксенія Олегівна
|
10
|
ІІІ
|
Результативність
участі учнів у ІІ (міському) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з образотворчого мистецтва
у 2012-2013 навчальному році
№
п/п
|
Прізвище, ім’я, по батькові
|
Назва школи
|
Клас
|
Місце
|
Прізвище, ім’я, по батькові вчителя
|
1.
|
Телегоненко
Христина Ігорівна
|
Васильківська
ЗОШ І-ІІІ ступенів № 8
|
6
|
І
|
Горбенко
Людмила Миколаївна
|
2.
|
Куліш
Поліна Сергіївна
|
7
|
ІІ
|
3.
|
Пухляк Альона Віталіївна
|
9
|
ІІ
|
4.
|
Куліш
Інна Сергіївна
|
10
|
ІІ
|
5.
|
Черноіванова
Ксенія Олегівна
|
11
|
І
|
Результативність
участі учнів у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з образотворчого мистецтва
у 2012-2013 навчальному році
№
п/п
|
Прізвище, ім’я, по батькові
|
Назва школи
|
Клас
|
Місце
|
Прізвище, ім’я, по батькові вчителя
|
1.
|
Телегоненко Христина Ігорівна
|
Васильківська
ЗОШ І-ІІІ ступенів № 8
|
6
|
ІІІ
|
Горбенко
Людмила Миколаївна
|
2
|
Черноіванова
Ксенія Олегівна
|
11
|
І
|
Результативність
участі учнів у ІІ (міському) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з образотворчого мистецтва
у 2013-2014 навчальному році
№
п/п
|
Прізвище, ім’я, по батькові
|
Назва школи
|
Клас
|
Місце
|
Прізвище, ім’я, по батькові вчителя
|
1.
|
Писаревська
Катерина Андріївна
|
Васильківська
ЗОШ І-ІІІ ступенів № 8
|
6
|
І
|
Горбенко
Людмила Миколаївна
|
2.
|
Телегоненко
Христина Ігорівна
|
7
|
І
|
3.
|
Куліш
Поліна Сергіївна
|
8
|
ІІІ
|
4.
|
Саратова
Анастасія Сергіївна
|
9
|
І
|
5.
|
Степаненко
Єлизавета Володимирівна
|
10
|
І
|
6.
|
Пухляк
Альона Віталіївна
|
11
|
ІІ
|
Результативність
участі учнів у ІІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з образотворчого мистецтва
у 2013-2014 навчальному році
№
п/п
|
Прізвище, ім’я, по батькові
|
Назва школи
|
Клас
|
Місце
|
Прізвище, ім’я, по батькові вчителя
|
1.
|
Телегоненко Христина Ігорівна
|
Васильківська
ЗОШ І-ІІІ ступенів № 8
|
7
|
ІІІ
|
Горбенко
Людмила Миколаївна
|
2.
|
Степаненко Єлизавета Володимирівна
|
10
|
ІІІ
|
|