Понеділок, 25.09.2017, 01:03

Акварель

Меню сайту
Календар
«  Вересень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всего ответов: 59
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Перемоги у творчіх конкурсах

 

Результативність

участі учнів у конкурсах дитячої творчості

2012-2013 навчальний рік

 

Міський етап конкурсу дитячого малюнка «Зоологічна галерея»

І місце      Бубон Аліна -  учениця 6-А класу

ІІ місце     Рябов Дмитро - учень 5-А класу

                  Фарбак Дарина – учениця 5-А класу

                  Любіменко Анастасія - учениця 6-А класу

ІІІ місце   Філіпова Єлизавета - учениця 5-Б класу

Міський етап обласного конкурсу учнівської і студентської творчості « Я-Київщини гордість і надія»

І місце     Кривна Артем – учень 7-Б класу

                  Черноіванова Ксенія  - учениця 10-Б класу

ІІ місце    Ковальва Ольга - учениця 7-А класу

ІІІ місце   Головач Євгенія - учениця 5-А класу

                  Куліш Поліна - учениця 7-Б класу

                  Осоченко Олена - учениця 9-Б класу

                  Філіпова Єлизавета - учениця 5-Б класу

                  Зінченко Аліна -  учениця 10-А класу

Конкурс дитячого малюнка «Твоє майбутнє-у твоїх руках»

ІІІ місце   Федоренко Олексій -  учень 5-А класу

                  Любіменко Анастасія - учениця 6-А класу

Конкурс-виставка дитячих малюнків «Право очима дітей»

І місце     Головач Євгенія - учениця 5-А класу

                 Куліш Поліна - учениця 7-Б класу

                 Осоченко Олена - учениця 9-Б класу

ІІ місце   Телегоненко Христина - учениця 7-Б класу

ІІІ місце  Федоренко Олексій -  учень 5-А класу

                 Любіменко Анастасія - учениця 6-А класу

ІІ етап Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості присвяченого Шевченківським дням

І місце     Бабак Артем - учень 5-А класу

                 Пухляк Альона – учениця 8-А класу

ІІ місце   Ковальва Ольга - учениця 7-А класу

               Трубнікова Валерія - учениця 8-А класу

               Осоченко Олена - учениця 9-Б класу

Конкурс дитячих малюнків «Афганістан очима дітей»

І місце    Саратова Анастасія – учениця 7-А класу 

                 Пухляк Альона – учениця 9-А класу

                 Осоченко Олена - учениця 9-Б класу

ІІ місце   Шараєва Анастасія - учениця 7-А класу 

Міський етап Всеукраїнського гуманітарного конкурс «Космічні фантазії»

І місце     Черноіванова Ксенія  - учениця 10-Б класу

ІІ місце    Писаревська Катерина - учениця 6-Б класу

ІІІ місце   Бубон Аліна -  учениця 6-А класу

                  Осоченко Олена - учениця 9-Б класу

Міський конкурс дитячих малюнків до музичних творів «Музика кольору»

 І місце    Саратова Анастасія – учениця 7-А класу 

 ІІ місце   Бабак Артем - учень 5-А класу

                  Куліш Поліна - учениця 7-Б класу

ІІІ місце  Любіменко Анастасія - учениця 6-А класу

                  Шараєва Анастасія - учениця 7-А класу 

                  Телегоненко Христина - учениця 7-Б класу

Конкурс дитячої творчості «Охорона праці очима дітей»

І місце     Телегоненко Христина - учениця 7-Б класу

ІІ місце    Куліш Поліна - учениця 7-Б класу

ІІІ місце   Головач Євгенія - учениця 5-А класу

                  Кравець Анастасія - учениця 5-А класу

Всеукраїнська мистецька акція для талановитих дітей «Тарасові шляхи»

І місце     Черноіванова Ксенія  - учениця 10-Б класу

                  Куліш Поліна - учениця 7-Б класу

                  Хохун Ксенія - учениця 6-Б класу

ІІ місце    Телегоненко Христина - учениця 7-Б класу

ІІІ місце   Пухляк Альона – учениця 9-А класу

Міський конкурс «Великодні барви»

І місце      Струк Діана - учениця 8-А класу   

                  Пухляк Альона – учениця 9-А класу

Міський конкурс вітальних листівок «Тобі, ветеране!»

І місце      Наумук Аліна – учениця 10-А класу

Міський етап обласного конкурсу учнівської і студентської творчості «Я-Київщини гордість і надія»

І місце     Бобровник Олександра - учениця 11-А класу

                  Кривша Артем - учень 7-Б класу

ІІ місце    Куліш Поліна - учениця 7-Б класу

                  Куліш  Інна - учениця 11-Б класу

ІІІ місце   Пухляк Альона – учениця 9-А класу

Обласний етап конкурсу учнівської і студентської творчості  «Я-Київщини гордість і надія»

І місце    Кривша Артем - учень 7-Б класу

                 Бобровник Олександра - учениця 11-А класу

          

2013-2014 навчальний рік

 

Міський етап Всеукраїнського конкурс дитячих малюнків «Зоологічна галерея»

І місце     Ковриженко Марина - учениця 7-А класу

ІІ місце    Волинець Тетяна - учениця 5-А класу

ІІ етап обласного конкурсу «Тарас Шевченко – володар у царстві духу»

І місце     Степаненко Єлизавета - учениця 9-Б класу 

                 Пухляк Альона – учениця 10-А класу 

ІІ етап Всеукраїнського конкурсу «Об’єднаймося ж, брати мої»

І місце    Волинець Тетяна - учениця 5-А класу

                Куліш Поліна - учениця 8-Б класу

                Степаненко Єлизавета - учениця 9-Б класу

                 Пухляк Альона – учениця 10-А класу 

Міський етап Всеукраїнського гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії»

І місце    Телегоненко Христина - учениця 8-Б класу

ІІІ місце  Малюх Діана - учениця 6-А класу

                 Пухляк Альона – учениця 10-А класу 

Міський етап Всеукраїнського  дитячого конкурсу «Молоде покоління за безпеку дорожнього руху»

І місце     Куліш Поліна - учениця 8-Б класу

                 Пухляк Альона – учениця 10-А класу 

ІІ місце   Волинець Тетяна - учениця 5-А класу

                 Телегоненко Христина - учениця 8-Б класу

Обласний етап Всеукраїнського  дитячого конкурсу «Молоде покоління за безпеку дорожнього руху»

І місце   Пухляк Альона – учениця 10-А класу   

 

2014-2015 навчальний рік

 

Міський етап конкурсу дитячих малюнків «Твоє майбутнє - у твоїх руках»

І місце    Малюх Діана - учениця 7-А класу

ІІ місце   Іваніцька Крістіна - учениця 5-А класу

                 Янків Назарій – учень 7-А класу

ІІІ місце  Любіменко Софія - учениця 5-А класу

                 Телегоненко Христина - учениця 9-Б класу

                 Дубінська Вероніка - учениця 9-Б класу

ІІ етап Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості. Присвячений Шевченківським дням

І місце   Іваніцька Крістіна - учениця 5-А класу

                Пухляк Альона – учениця 11-А класу

ІІ місце  Куліш Поліна - учениця 9-Б класу

Міський етап Всеукраїнського гуманiтарного конкурсу “Космiчнi фантазiї”

І місце    Волинець Тетяна - учениця 6-А класу

ІІІ місце  Степаненко Єлизавета - учениця 10 класу